Hakkımızda

Firmamız 4 kuşaktan beri devam eden ahşap sanatına Çanakkale'de başlayarak daha sonra 1974 yılından beri İstanbul'daki faaliyetlerini Emek Ahşap adı altında sürdürmektedir.

Emek Ahşap akılcı yatırımlarla bugüne kadar gelen kalitesini herzaman ön planda tutrarak, her parçaya sanat değeri katıp gelecek nesillere birşeyler bırakmayı kendine hedef seçmiştir.
Ahşapta yılların tecrübesini ve uygulama konularında teknoloji ile birleştiren firmamız, 1974 yılından beri araştırma, geliştirme ve uygulama konularında teknolojiden en üst seviyede faydalanarak, değerli müşterilerimizin beğenisine ve beklentilerine hitap eden özel ve yüksek kalite standartlarına uygun ürünler üretmektedir.
Bu ürünleri satış sonrası hizmetinde müşterilerinin yanında olmayı prensip edinmiştir.

Emek Ahşap'ın faaliyet konusu Camii ürünleridir.
(Mihrap, Mimber, Kürsü, Müezzinlik, Mağfel Korkuluğu, Kapı, Pencere) Bunun yanı sıra ev ve ofis özel tasarım mobilyalar üretmektedir.
(Özel tavan düzenlemeleri, iç mekan kapıları, özel tasarım büro masaları, toplantı masaları, koltuk, sehpa çeşitleri, Osmanlı devlet armaları, ayna çerçeveleri, kavukluklar, oyma hat yazıları)
Emek Ahşap sizlere kalitenin yanısıra ahşabın doğal sıcaklığını ve estetiğini sunmanın sevincini yaşamaktadır. Derin bir el mahareti ile ürettiklerimiz sabırla nakşedilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.